ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(066)744-33-59
(068)350-42-23
geo-laser@ukr.net geo-laser

Трасошукач RD 7100 DL

  • 185 000.00грн.

RD7100 - це серія профільних локаторів, побудованих на генеалогічних даних для підвищення продуктивності, якості та надійності розташування. Кожна з моделей цієї серії оптимізована для локалізації конкретного виду інженерних комунікацій. Вбудовані параметри управління GPS і локатором дозволяють автоматично генерувати дані для звітів користувачів, внутрішнього контролю якості або аудиту безпеки. 
Трасошукач RD вже давно зарекомендував себе як один з кращих.

4050

Функції трасування RD7100

·         Висококонтрастний екран високої чіткості не відблискує і дозволяє комфортно працювати навіть при яскравому сонячному світлі.

·         Частоти оптимізовані для певного типу розташування зв'язку. Кожна модель поставляється з запрограмований набір частот розташування, обраних для конкретного типу інженерних комунікацій.

·         Невелика вага і ергономічна конструкція, що забезпечує зручність використання. З акумуляторної батареї датчик трасування важить всього 1,8 кг.

·         Добре помітна, світловідбиваюча конструкція світла допомагає захистити операторів та обладнання.

·         Режим наведення. Швидке трасування потрібної лінії за допомогою стрілок з пропорційною зміною довжини і напрямку індикатора.

·         Можливість розташування на великі відстані. Генератор детектора трасування з вихідним сигналом 90 В і автоматичним затвердженням навантаження імподементу.

·         Ударостійке тіло, захищене від поштовхів, падінь, проникнення вологи і пилу, отримало клас захисту IP65.

·         Рівень точності визначається конфігурацією. Унікальне поєднання цієї серії локаторів з п'ятьма точними наземними антенами забезпечує високу точність і відтворення даних локалізації об'єктів.

·         Виберіть генератор для відповідної моделі трасування, щоб спростити налаштування та використання.

Маркування та захист підземних об'єктів

Точне маркування глибоких предметів гарантує мінімальний час простою при ремонті. Запобігає дорогим нещасним випадкам, захистить роботу персоналу, який проводить опитування.

Режим наведення

Цей режим дозволяє швидко виявити і простежити будь-яку лінію. Інформація про напрямок лінії відображається поруч з покажчиками, пропорційно змінюючи їх довжину, щоб допомогти вам знайти лінію, а потім утримувати оператора по її траєкторії. Одночасне відображення інформації про глибину занурення і мисок забезпечує впевненість у відстеженні саме лінії, в яку ви працюєте в насичених мережах. У разі нерівної або нерівної місцевості диференційований тон звукового сигналу допоможе звільнити увагу користувача, щоб зосередитися на потенційних небезпеках.

Швидкість і точність - Піковий режим

Режим "Пік" покращує точність розташування пікового режиму, додаючи його до режиму наведення або нульового режиму.

·         Додавання режиму наведення забезпечує швидше визначення положення піку.

·         Додавання нульового режиму до режиму пік дає змогу контролювати спотворення, спричинені іншими повідомленнями, відгалуженнями або перешкодами. Ефективна локалізація кінчиками пальців

Інтерфейс локатора RD7100 узгоджується з інтерфейсами попередніх точних локаторів для зниження витрат на повторне навчання.

Гарантія якості опитування

З точки зору запобігання шкоди, коли людські і фінансові витрати можуть бути істотними, особливо важливим є суворе дотримання найкращої роботи. Спостерігати за поведінкою і перешкоджати розвитку навичок недбалої і безвідповідальної роботи досить складно. RD7100 має ряд функцій, призначених для забезпечення найкращих способів роботи та цілісності продукту застосовуються перед використанням.

Всі локатори схеми RD7100 оснащені інноваційними функціями Radiodetection, такими як StrikeAlert, орієнтація компаса та стандартне вимірювання глибини. Кожен RD7100 також оптимізований для конкретного інженерного розташування.

ПОШУК ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛЬНИХ ОБОЛОНОК

Об'єднайте додатковий A-рамковий пристрій з локатором RD7100 для виявлення і виявлення місць пошкодження корпусів кабелю з точністю до 10 см.

ДИСПЕТЧЕР RD для ПК

Настроювання, калібрування та оновлення покажчика за допомогою ПК. Завантажте оперативні записи та вимірювання під час зйомки для подальшого аналізу.

ВОДНІ ШЛЯХИ ТА ТРУБОПРОВОДИ: RD7100DL (G)

З чотирма частотами для розташування передавачів зонда, RD7100DL може бути використаний для відстеження глибоких трубопроводів, виготовлених з різних матеріалів, включаючи чавун, кераміку, скловолокно, бетон і цеглу. Крім того, він може бути використаний для позиціонування сигналів катодних систем захисту, що відправляються в трубопроводи.

Характерні

Характерні

Локатори серії RD7100

 

Sl

Dl

Dlg

Pl

ЛЖВ

Tl

Tlg (Tlg)

Частота розташування

4

5

5

5

5

7

7

Кількість частот зонда

4

4

1

1

3

3

Пасивні режими

2

3

3

2

2

2

2

Компас в активних режимах

Компас в пасивних режимах

Cps

Cps

Фільтри живлення

Фільтри живлення