ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(066)744-33-59
(068)350-42-23
geo-laser@ukr.net geo-laser

Рейки геодезичні

 


Телескопічна рейка G-Staff 5

Телескопічна рейка G-Staff 5

Нівелірна рейка алюмінієва телескопічна GeoLaser G-Staff 5 метрів, 5 секційМіліметрова шкала на зворотному боці.Яка фіксує кнопка зі сталі дозволяє надійно зафіксувати секції рейки. Сталева кнопка не ламається і не тріскається на морозі,Вхідний в комплект бульбашковий рівень для вирівнювання рейки,М..

1 450.00грн. 1 740.00грн.

Телескопічна рейка G-Staff 3

Телескопічна рейка G-Staff 3

Нівелірна рейка алюмінієва телескопічна GeoLaser G-Staff 3 метри, 3 секціїМіліметрова шкала на зворотному боці.Яка фіксує кнопка зі сталі дозволяє надійно зафіксувати секції рейки. Сталева кнопка не ламається і не тріскається на морозі,Вхідний в комплект бульбашковий рівень для вирівнювання рейки,Мо..

1 500.00грн.

Телескопічна рейка G-Staff 4

Телескопічна рейка G-Staff 4

Нівелірна рейка алюмінієва телескопічна GeoLaser G-Staff 4 метри, 4 секціїМіліметрова шкала на зворотному боці.Яка фіксує кнопка зі сталі дозволяє надійно зафіксувати секції рейки. Сталева кнопка не ламається і не тріскається на морозі,Вхідний в комплект бульбашковий рівень для вирівнювання рейки,Мо..

1 800.00грн.

Телескопічна рейка для лазерного приймача TLMB (2,4м)

Телескопічна рейка для лазерного приймача TLMB (2,4м)

Ця рейка розроблена спеціально для роботи з приймачем лазерного випромінювання построителей і нівелірів.Телескопічна нижня частина має шкалу в міліметрах, на якій можна подивитися висоту від землі до точки "0" між сірим і червоним сектором на верхній частині рейки - висота вимірюваної точки.Якщо пер..

1 600.00грн. 1 920.00грн.

Рівень нівелірної рейки

Рівень нівелірної рейки

Рівень нівелірної рейки служить для установки рейки у вертикальне положення ..

150.00грн. 180.00грн.

Кнопка для рейки нивелирной

Кнопка для рейки нивелирной

Кругла кнопка для нівелірної рейки.Квадратна кнопка для нівелірної рейки.  ..

120.00грн.

Рейка інварна BIS 20, 2шт в ящику

Рейка інварна BIS 20, 2шт в ящику

Комплект з двох інварних рейок 2-х метрових в футлярі.Інварні рейки BIS призначені для проведення цифрових вимірювань електронними нівелірами SOKKIA SDL. Застосування інварних смуг в рейках BIS дозволяє отримати максимально можливу точність вимірювань цифровими нівелірами. Корпус інварної рейки..

214 000.00грн.

Рейка нівелірна для SDL

Рейка нівелірна для SDL

Бюджетні штрихкодові алюмінієві рейки призначені для проведення цифрових і оптичних вимірювань невисокої точності електронними нівелірами SOKKIA SDL. Конструктивно складається з п'яти секцій, фіксація секцій відбувається за допомогою кнопок. На звороті є стандартне градуювання для проведення зв..

5 000.00грн.

Телескопічна рейка Staff 7

Телескопічна рейка Staff 7

Нівелірна рейка алюмінієва телескопічна GeoLaser 7 метрів, 7 секціїУ комплекті додаткова кнопка.Телескопічна рейка GeoLaser Staff 7 має ряд переваг перед аналогічними моделями, серед яких слід виділити легкість ходу при витягуванні і найвищу стійкість основних компонентів. Окремі елементи інструмент..

3 300.00грн.

Сумка для рейки збережуть багажник вашого авто в чистоті, а нівелірна рейка з рівнем допоможе працювати в нівелювальних роботах.

Для того, щоб купити рейку для нівеліра або рейку для теодоліта - звертайтеся до нас: зателефонуйте по одному з номерів:


(044) 221-46-64, (066) 744-33-59 або напишіть на пошту geolaser@ukr.net.

Продаж геодезичних рейок здійснюється за найнижчими цінами як за готівковий так і безготівковий розрахунок з ПДВ.


Замовити телескопічну рейку в магазині ГЕОЛАЗЕР можна цілодобово без вихідних і свят!

Доставка геодезичних рейок здійснюється в найкоротші терміни по Києву і в будь-яку точку України.