ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

Теодоліти

                                                


Теодоліт електронний GeoLaser Systems DGT2GLD

Теодоліт електронний GeoLaser Systems DGT2GLD

Цифровий електронний теодоліт з лазерним схиломТеодоліт DGT2GLD (GT-2L) призначений для виконання тріангуляційної фотографії, інженерної фотографії залізниць, магістралей, мостів, водосховищ і шахт, а також при будівництві будівель або монтажі негабаритного обладнання. Пристрій має розширені&nb..

31 000.00грн. 33 000.00грн.

  Оптичний теодоліт 4Т30П

Оптичний теодоліт 4Т30П

Теодоліт 4T30П призначений для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів, а також нівелювання за допомогою рівня на зоровій трубі. В основному застосовується при виконанні тахеометричних і теодолітних зйомок та інших роботах, що не вимагають високої точності.Теодоліти серії 3Т зручні і надійні..

41 000.00грн.

 Оптичний теодоліт ADA PROF - X15

Оптичний теодоліт ADA PROF - X15

ADA PROF-X6 і ADA PROF-X10 - це оптичні теодоліти середнього класу точності. Прилади даного типу відрізняються зручністю в роботі. Застосовуються в будівництві, в військовій справі, в геодезії і проектно-вишукувальних роботах. Оптичні теодоліти. головним чином, використовуються для створення карт і ..

0.00грн.

ML-401 прилад вертикального проектування

ML-401 прилад вертикального проектування

Прилади вертикального проектування (ПВП) призначені для передачі планового положення точок в зеніт (вгору) або надир (вниз). В умовах сучасного багатоповерхового будівництва виконавець робіт щодня стикається з проблемою визначення точного положення вертикальних осей споруд. Професійні прилади вертик..

27 500.00грн.

Електронний теодолiт VEGA TEO-5B

Електронний теодолiт VEGA TEO-5B

Надійний електронний компенсатор вертикального круга компенсує відхилення вертикальної осі теодоліта, а при неприпустимих відхиленнях відключає значення відліку вертикального круга на дисплеї. Така система дозволяє не відволікатися на постійний контроль стану циліндричного рівня і його ручне підстро..

31 900.00грн.

Електронний теодоліт Prexiso TO2

Електронний теодоліт Prexiso TO2

Prexiso ТО2 призначений для підвищення надійності в будівництві. Його розширені функції дозволяють підрядникам працювати швидше і довше, що підвищує продуктивність і прибутковість.підвищена надійність- горизонтальне і вертикальне зчитування з точностью2 ''- подвійна ЖК-панель з великими, легко читаю..

45 000.00грн.

Оптичний теодоліт 3T5КП

Оптичний теодоліт 3T5КП

Модель 3Т5КП призначена для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів і не має мікрометра.Області застосування:- створення планово-висотної основи при проведенні топографічних зйомок;- виконання тахеометричних зйомок;- проведення вишукувальних та маркшейдерських робіт. Теодоліти серії 3Т ..

50 000.00грн.

Оптичний теодоліт TDJ2E

Оптичний теодоліт TDJ2E

Компонування основних вузлів TDJ2E (ADA PROF-X2) і відмінну якість виводять цей модельний ряд теодолітів в групу лідерів серед оптичних теодолітів.Система компенсатора вертикального кола в теодолите TDJ2E базується на технології торсіонного компенсатора нивелирного типу, яка забезпечує стійку роботу..

75 800.00грн.

Оптичний теодоліт TDJ6E

Оптичний теодоліт TDJ6E

Компонування основних вузлів TDJ6E (ADA PROF-X6) і відмінну якість виводять цей модельний ряд теодолітів в групу лідерів серед оптичних теодолітів.Система компенсатора вертикального кола в теодолите TDJ6E базується на технології торсіонного компенсатора нивелирного типу, яка забезпечує стійку робо..

50 800.00грн.

Теодоліт електронний DGT10 CST/Berger

Теодоліт електронний DGT10 CST/Berger

Цифровий теодоліт CST / Berger DGT 10 оснащений великим і зручним дисплеєм. Прилад доцільно використовувати при вимірюванні вертикальних і горизонтальних кутів. Пристрій відноситься до класу високоточного інструменту, оскільки абсолютна похибка у вимірах знаходиться в межах 5. Міцна конструкція гара..

0.00грн.

Теодоліт електронний DGT2 CST/Berger

Теодоліт електронний DGT2 CST/Berger

Цифровий теодоліт CST / Berger DGT 2 оснащений великим і зручним дисплеєм. Прилад доцільно використовувати при вимірюванні вертикальних і горизонтальних кутів. Пристрій відноситься до класу високоточного інструменту, оскільки абсолютна похибка у вимірах знаходиться в межах 2. Міцна конструкція гаран..

0.00грн.

Теодоліт цифровий South ET-02

Теодоліт цифровий South ET-02

South ET-02: теодоліт електронний c вертикальним компенсатором і вбудованою пам'яттю для збереження результатів вимірювань.Електронні теодоліти серії ET від компанії South Survey & Mapping Instruments - це зручні, надійні і дуже прості у використанні геодезичні прилади. Великі і чіткі цифри на д..

27 600.00грн. 35 000.00грн.

Прилад вертикального проектування PLV-1А

Прилад вертикального проектування PLV-1А

Прилад вертикального проектування PLV-1А - це комбінований оптико-лазерний інструмент, призначений для перенесення планового положення точок в зеніт або надир (з одного горизонту на інший). Оптична система дозволяє підвищити якість виконуваних робіт, а також комфортно і ефективно працювати навіть пр..

36 000.00грн.

SOUTH NT-023 - електронний теодоліт з далекоміром

SOUTH NT-023 - електронний теодоліт з далекоміром

Теодоліт нового покоління South NT-023: це теодоліт електронний з лазерним целеуказателем, лазерним далекоміром.Інноваційний теодоліт серії NT-023 від компанії South Survey & Mapping Instruments оснащений лазерним далекоміром, що дозволяє вимірювати відстань по призмі в діапазоні до 300 метрів, ..

50 200.00грн.

Теодоліти - це високоточні прилади, призначені для вимірювання вертикальних і горизонтальних кутів на будівельних об'єктах і земельних ділянках, а також для побудови і контролю вертикалі і горизонталі. Пристрої використовують будівельники, геодезисти, працівники комунальних служб, військові, співробітники організацій по встановленню та обслуговуванню ліній зв'язку і т.д. Теодоліти розраховані для вирішення різноманітних завдань в роботі з масштабними об'єктами, будівництві доріг і складанні плану місцевості; їх використовують при вирівнюванні осей фундаменту, для установки металоконструкцій, в монтажі трубопроводів і ліній електропередач. Електронні теодоліти допомагають уникнути людський фактор - помилки при знятті відліку - завдяки тому, що значення кутів виводяться на дисплей приладу автоматично, ніяких розрахунків "в ручну". Електронний теодоліт дуже зручний в роботі, його використання не складно навчитися.

Для того, щоб купити теодоліт - звертайтеся до нас: зателефонуйте по одному з номерів:


(044) 221-46-64, (066) 744-33-59 або напишіть на пошту geolaser@ukr.net.

Продаж цифрових теодолитов здійснюється за найнижчими цінами як за готівковий так і безготівковий розрахунок з ПДВ.


Замовити теодоліт в магазині ГЕОЛАЗЕР можна цілодобово без вихідних і свят!

Доставка теодолитов здійснюється в найкоротші терміни по Києву і в будь-яку точку України.