ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

 • ru
 • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

Лазерний рівень Leica LINO P5

 • 9 800.00грн.

Leica Lino P5 – прямо в ціль!

Оновлена лінійка лазерних побудовників площин Leica LINO - це універсальні високопродуктивні прилади для застосування в будівництві, створені для того, щоб трудомісткий і виснажливий процес промальовування точок на стіні залишився в минулому. Забудьте про вантажик, натягування шнурів та бульбашкові рівні!


Точковий лазер Leica LINO P5 точно і швидко будує п'ять червоних лазерних точок, які дозволяють виконати визначення вертикальності конструкції, встановлення і перенесення виміряних точок. Лазерний будівник практичний і простий у використанні, а все його функціональні можливості розкриваються після натискання всього лише однієї кнопки. Добре зарекомендувана себе оптика Leica, дозволяє пристрою спроєктувати яскраві лазерні точки червоного кольору на значну дальність.

Особливості:

 • Кут поширення 180°;

 • П'ять чітких лазерних точок;

 • Надійний ергономічний корпус;

 • Самовирівнювання;

 • Імпульсний режим для енергозбереження;

 • Практичний магнітний адаптер;

 • Дуже простий у використанні;

 • Продукти Leica Geosystems і Li-Ion батареї відповідають найвищим вимогам до якості! Зареєструйте ваш новий Leica LINO P5 протягом 8 тижнів з моменту покупки на порталі https://myworld.leica-geosystems.com і отримаєте 3 роки гарантії на продукт та 2 роки гарантії на Li-Ion батареї.

Самовирівнювання

Точковий лазер Leica LINO P5 автоматично компенсує невеликі зміни по горизонталі до ±4°. При більш значному відхиленні для запобігання помилок активується візуальна сигналізація. Тим самим забезпечується простота налаштування для проєктування точок.

Робота при яскравому освітленні

Імпульсний режим Leica LINO P5 служить не тільки для енергозбереження: він також дозволяє вам знайти лазерні точки з використанням лазерного детектора, навіть при дуже яскравому освітленні. Серія акустичних сигналів з детектора вказує точне положення площини лазерного променя.

Точки на великі відстані

Розширений кут поширення, потужність лазера і велика скляна лінза нівеліра забезпечують відмінну видимість, а також збільшують область поширення лазерних променів, дозволяючи виконувати вирівнювання на великих відстанях, що вельми спрощує завдання передачі контрольних точок від однієї стіни до іншої.

Розширений спектр застосування

Інтелектуальний магнітний адаптер надає безліч варіантів застосування. З його допомогою ви зможете швидко і точно розмістити лазерний побудовник точок Leica LINO P5 над кромкою поверхні, на краю профілю, а також прикріпити його до круглих направлячючих колон, балках, трубах та інших металевих конструкціях.

Міцність конструкції

Кожен прилад серії LINO проходить комплексні випробування на відповідність стандартам якості Leica Geosystems. Корпус лазерного точкового будівника Leica LINO P5 виготовлений з високоякісних матеріалів, завдяки чому прилад надійно захищений від пилу і бризок, і тому прекрасно підходить для використання на будмайданчиках.

Характеристики

ИЗМЕРЕНИЯ
Диапазон работы30 м
Точность±0.2 мм/м
Диапазон автоматического выравниваия±4°
Количество лазерных точек5
Направление лучаВверх, вниз, вперед, вправо, влево
Точность точки±0.2 мм/м
ОБЩИЕ
СамовыравниваниеДа
Класс лазера635 нм, класс лазера II
Батареи3 х АА (1.5 В)
Время работы**до 37 ч (АА)
Рабочая температура-10° .. +40° C
Стандарт защитыIP54
Размеры110 x 60 x 100 мм
Масса495 г
Резьба штатива1/4"
Комплект поставкиP5, TWIST 360, батареи, лоток для щелочных батарей, визирная пластина, твердый футляр
*в зависимости от условий освещения
**в зависимости от режима лазера