ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

Лазерний нівелір GeoLaser S 3-360 Green

  • Виробник: GeoLaser Systems (CША)
  • Артикул: Код товара: 0044
  • Наявність: Предзаказ
  • 6 440.00грн.

Лазерний нівелір GeoLaser S 3-360 Green - будівник лазерних площин з максимальними можливостями на сьогоднішній день. Три взаємно перпендикулярні площині дозволяють виконати абсолютно будь-яку розмітку. Для побудови замкнутих ліній (360 °) використовується спеціальний випромінювач. Ідеально підходить при проведенні будівельних або ремонтних робіт зовні і всередині приміщень.

Зручна розмітка. Рівень проектує три площини: одну горизонтальну і дві вертикальні лінії. Всі лінії мають розгортку 360 °. Луч для розмітки буде видно в будь-якій точці. Більше немає необхідності обертати прилад. Досить встановити GeoLaser S 3-360 Green на обраної висоті. При включенні вертикальних ліній виходить перехрещуються під кутом 90º площині. Дуже зручно при вирівнюванні стін і кутів між стінами. Лазерні лінії можна по черзі відключати залишаючи тільки необхідну для роботи.Точне вирівнювання. Вирівнювання приладу автоматичне. GeoLaser S 3-360 Green відрізняється високою точністю - похибка становить всього 0,2 міліметра на метр.

Спеціальна конструкція підвісу. Маятниковий механізм максимально стійкий до ударів. Додатковий каркас в корпусі зводить до мінімуму наслідки випадкових падінь. Плюс така конструкція дозволила значно зменшити розміри корпусу в порівнянні з аналогами.

Режим роботи з приймачем. Для роботи при яскравому освітленні, на вулиці, є режим роботи з приймачем. При включенні цього режиму дистанція розмітки збільшується з 20 метрів до 80 (радіус).

Багатофункціональний кріплення. GeoLaser S 3-360 Green можна кріпити до штатива за допомогою нарізного сполучення 1/4 дюйма. Одна різьблення розташована на приладі, друга - на багатофункціональному кріпленні. На цьому кріпленні можна обертати рівень на 360 °. Точне наведення вертикальних ліній здійснюється за допомогою мікрометричних гвинтів. Максимальний кут точного наведення: ± 10 ° від початкового положення.

Технічні характеристики

Робочий діапазон

40м

Робочий діапазон з приймачем (діаметром)

160м

Точність

± 0,2 мм/м

Лазерна проекція

3 лінії 360

Різьблення штатива

1/4″ 

Клас лазера

2

Лазерний діод

635 нм, 1 мВт

Захист від пилу і вологи

IP 54

Джерело живлення

DC6.0(AA 1,5x4)

Розміри

65×65×45 мм

Вага

2,8 кг

Комплект- Лазерний нівелір, Сумка, Поворотний кріплення, Пульт, Настінне кріплення, Акумулятор 2шт, Інструкція
Гарантія 2 роки.