ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

Рівень цифровий GeoLaser Pro Digit Mini

  • 2 900.00грн.
  • 3 480.00грн.

Цифровий рівень GeoLaser Pro Digit Mini - невеликий та дуже зручний електронний ухиломір, оснащений потужним магнітом. Металевий профіль надійно захищає електронний рівень. Вбудований основу потужні магніти дозволяє встановлювати цей електронний рівень на металеві поверхні. Спеціальні вирізи на робочих поверхнях допомагають швидко встановити прилад на трубі. Для точної роботи є автоматичне калібрування. Дані відображаються у градусах, мм/м, %, in/ft. Результати відображаються з точністю до сотих. При натисканні певних клавіш можна зробити автоматичне калібрування. Для зручності роботи є режим "HOLD" - утримання результатів на дисплеї та яскраве підсвічування. Наближення до значень 0 та 90° супроводжується звуковим сигналом. Прилад зберігається у міцному пластиковому кейсі. Компактний розмір для зручної роботи та перенесення.

Сфера застосування: встановлення металевих конструкцій, каналізаційних та водопровідних комунікацій, столярні та слюсарні роботи, у виробництві.

Функції

Компактні розміри

Вимірювання в градусах, мм/м, %, in/ft

Автоматичне калібрування

РК екран з підсвічуванням

Магніти в основі

Автоматичне вимкнення

 

Розмір 156 x 56 x 31mm

Робочий діапазон, °4х90°; 1000 мм/м; 100%; 12 дюйм/фут
Точність нахилу±0.1°
Ррозширення, °0,05
Живлення приладу/час роботи2xAAA, 1.5 В
Діапазон робочих температур, °С0 до +40
Електронна калібровкаv
Вказівка напрямку кутаv
Фиксація результатів на екраніv
Магнитне кріпленняv
Автовідключення через 5 хв.
Підсвічування екрана                                              v
 
Гарантия 2 года.