ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

Лазерний далекомір Disto D510 (BT)

  • 23 000.00грн.
  • 23 600.00грн.

LEICA DISTO D510 - точне наведення за допомогою візира

Новітнє рішення від Leica Geosystems в серії найпрогресивніших лазерних далекомірів DISTO™ D510 - унікальне поєднання точних вимірювань з найсучаснішими призначеними для користувача технологіями. Нова лазерна рулетка Leica DISTO™ D510 забезпечує максимальну простоту і легкість вимірювань на відкритих просторах. Унікальне поєднання цифрового видошукача і датчика нахилу на 360° дозволяє здійснювати вимірювання там, де це неможливо зробити зі стандартними вимірювачами відстаней. Крім того, технологія Bluetooth® Smart з рядом безкоштовних додатків для мобільних пристроїв надає для користувачів найширший спектр можливих застосувань сьогодні і в майбутньому.Leica Geosystems пропонує варіант поставки даного вимірювального пристрою в професійному комплекті з адаптером для точного наведення на ціль і легким телескопічним штативом - Leica DISTO™ D510 ProPack.

Просте і точне наведення - цифровий видошукач з 4х-кратним збільшенням

З видошукачем рулетки Leica DISTO™ D510 вимірювання виконуються з ідеальною точністю і навіть в несприятливих умовах освітлення. Це вирішальна перевага при роботі на вулиці в сонячну погоду. Навіть якщо лазерну точку покажчика більше не видно неозброєним оком, ціль можна побачити точно в перехресті на екрані.

Велика кількість варіантів вимірювань, використовуючи датчик нахилу 360°

Далекомір Leica DISTO™ D510 оснащений датчиком нахилу на 360°. Це дозволяє вимірювати не тільки саму величину ухилу, але і обчислювати горизонтальне прокладання. У поєднанні з цифровим видошукачем надається безліч різних варіантів непрямих вимірювань. Таким чином, вимірювання можливі там, де точки наведення не доступні, наприклад при вимірі висоти дерева або висоти ортажающего скляного фасаду. Такі вимірювання можна здійснити за допомогою звичайного лазерного далекоміра.

Висотна профілювання

Використовуючи цю функцію Leica DISTO™ D510 відображає відстані і перевищення щодо встановленої опорної точки. Це дозволяє легко і швидко зробити вимір профілю без необхідності використання додаткових більш дорогих методів. Крім того, ця функція може бути використана для перевірки прямолінійності поперечних балок, горизонтальності різних покриттів і для інших додатків.

Швидкі ескізи з технологією Bluetooth® Smart і безкоштовними додатками

Leica DISTO ™ D510 здатний на більше, ніж просто вимір. Дані вимірювань можуть зручно і точно передаватися за допомогою вбудованої технології Bluetooth Smart. Безкоштовний додаток Leica DISTO™ sketch підтримує створення і промальовування планів чи таблиць на iPhone або iPad. Розміри можуть накладатися на фоторгафії без будь-яких зусиль.Сучасна ергономіка

Надання найпростішого способу експлуатації комплексних багатофункціональних вимірювальних приладів є обов'язковим для продукції Leica Geosystems. Leica DISTO ™ D510 була адаптована до призначеного для користувача інтерфейсу сучасних стільникових телефонів. Найбільш використовувані функції можуть бути закріплені на дві функціональні клавіші для швидкого доступу одним натисканням. Проста для розуміння вбудована функція допомоги не залишить вас в скрутному становищі під час вимірювань на майданчику.

Міцна і легка в чищенні, завдяки класу захищеності IP65

Корпус і клавіатура спеціально захищені від води і пилу. Очищення під проточною водою також не проблема. Крім того, лазерний далекомір може бути використаний в будь-яких погодних умовах, будучи захищеним від пилу і водяного струменю.

Стандарт ISO 16331-1 - стандарт для лазерних вимірювачів відстані

Дальність і точність лазерних вимірювачів відстані залежать від умов освітленості і відбивної здатності вимірювальної мети. Для Leica Geosystems, важливо, щоб інструменти виконували якісні виміри не тільки при ідеальних умовах лабораторії, але перш за все при повсякденних робочих умовах, що зустрічаються на будівельних майданчиках. Саме тому, працюючи разом із зовнішніми експертами, компанія розробила стандарт, за яким лазерні вимірювачі відстані можуть бути перевірені і порівнюються один з одним.

3-річна гарантія

Продукти Leica Geosystems і Li-Ion батареї відповідають найвищим вимогам до якості. Зареєструйте ваш новий лазерний далекомір Leica DISTO™ D510 протягом 8 тижнів з моменту покупки на порталі myworld.leica-geosystems.com і отримаєте 3 роки гарантії на прилад та 3 місяці гарантії на батареї.

Характеристики

ВИМІРЮВАННЯ
Точність± 1.0 мм
Діапазон роботи0.05 – 200 м
Одиниці вимірум, фут, дюйм
Розмір лазерної плями6 мм на 10 м, 30 мм на 50 м, 60 мм на 100 м
Датчик нахилу, вимірювання кутівТак
Вимірювання площі, об'ємуТак
Діапазон кутових вимірів360°
Кутова точність± 0.3°
Безперервні вимірюванняТак
Візир зі збільшенням
Таймер автоспускуТак
Непрямі піфагоровскі вимірюванняТак
Багатофункціональна позиційна скобаТак
Додавання / відніманняТак
Непрямі вимірювання з датчиком нахилуТак
Мінімальне / максимальне вимірюванняТак
Збереження вимірювань30 останніх значень
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ІнтерфейсBluetooth® Smart v4.0
ДісплейКольоровий, 2.4 "
Автоматичне підсвічування дисплея та клавіатуриТак
Батареїтип АА 2 х 1,5 V
Кількість вимірювань на один комплект батарей **до 5 000
Час роботи**до 10 г
Клас лазера2
Робоча температура- 10° .. +50° C
Стандарт захистуIP65
Розміри143 x 58 x 29 мм
Маса198 г
Кріплення до фотоштативаТак
Різьба штатива1/4"
**Знижується при використанні з Bluetooth®