ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

Нівелір лазерний LEICA LINO L6R

  • 20 990.00грн.
  • 21 600.00грн.

Leica Lino L6R – чітка видимість трьох ліній в міцному корпусі!

Новий Leica Lino L6R вражає чудовою видимістю лазерної лінії, новими адаптерами, які спрощують налаштування, та інноваційною концепцією потрійної потужності.

Всі продукти Leica Lino втілюють в собі десятиліття знань і досвіду в області оптики й електроніки. Це забезпечує чудову видимість лазера і високу точність червоних і зелених лазерних ліній. З метою економії енергії лазерні лінії регулюються на рівні потужності 100%, 75% і 50%.

Нова інтегрована підставка для легкого встановлення у робоче положення 

Вертикальні лазерні лінії, що проєктуються на стіни і стелю, легко налаштовуються після встановлення точки схилу. Інтегрована база лінійного лазера дозволяє розташувати поперечний переріз (точку схилу) двох вертикальних лазерних ліній там, де це необхідно, а потім відрегулювати лазерні лінії на ± 10°, зберігаючи положення точки схилу.

Концепція потрійної потужності на основі літій-іонної технології

Лінійні лазери Leica Lino L6R можуть працювати від літій-іонних батарей, що перезаряджаються, лужних батарей або від їх адаптера живлення. Ця концепція потрійної потужності забезпечує безперебійний робочий процес.

Магнітні адаптери

Магнітні адаптери дозволяють швидко і з високою точністю позиціонувати пристрій. Поворотні адаптери легко встановлювати на крайках і профілях, прикріплювати до залізних трубах або різних напрямних і стержнів.

Надійність

Лазери Leica Lino виготовлені з високоякісних матеріалів, армованих скловолокном, що робить їх надійними інструментами, придатними для використання на будівельних майданчиках. Оптика захищена алюмінієвою рамою і амортизуючими гумовими елементами. Кожен продукт ретельно тестується на відповідність стандартам якості Leica Geosystems.

Характеристики

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Точність±0.2 мм/м
Діапазон роботи35 м / 80 м та 70 м / 140 м разом з Leica RGR 200
Діапазон автоматичного вирівнювання±4°
Кількість лазерних ліній3
Напрямок променяВертикальне, горизонтальне, додаткова вертикальна
Точність горизонтальної лінії±0.3 мм/м
Точність вертикальної лінії±0.3 мм/м
Точність точки±0.2 мм/м
СамовирівнюванняТак
БатареїLi-Ion акумуляторні або 3 х АА (1.5 В)
Час роботи**до 36 год (Li-Ion)
Клас лазера635 нм, клас лазера II
Робоча температуравід -10°C до +50°C ºС
Температура зберіганнявід -25°C до +70°C
Стандарт захистуIP54
Розміри124 x 107 x 154 мм
Маса781 г
Різьба штатива1/4"
Комплект поставкиL2G, TWIST 250, UAL130, Li-Ion акумулятор, зарядни