ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ!Лазерний і оптичний вимірювальний інструмент-нівеліри, лазерні рівні, далекоміри, теодоліти, пірометри, вологоміри, трасошукачі і інше вимірювальне обладнання

  • ru
  • ua
(044)221-46-64
(066)744-33-59
geo-laser@ukr.net geo-laser

КОМПЛЕКТ трасошукач GEOMAX EZICAT-I650 + ГЕНЕРАТОР GEOMAX EZITEX T100

  • 73 000.00грн.

Інтелектуальний i650 локатор повністю інтегрує дані з можливістю ведення журналу, реєструє інформацію про те, як і коли локатор був використаний. З новітніми алгоритмами обробки цифрових сигналів і інтелектуальним програмним забезпеченням локатор EZICAT i650 робить наземні обстеження простий і швидкої завданням, підвищують безпеку і врешті-решт економлять час і гроші. Прилад здатний виявляти силові лінії, що знаходяться під напругою, слабкострумові комунікації, що забезпечують телефонний зв'язок, радіомовлення і сигналізацію, металеві та неметалеві системи водопостачання, каналізації або дренажу.


Режим роботи локатора EZICAT i650 залежить від виду шуканого об'єкта. Пасивний метод локації використовується для визначення місця розташування об'єктів під напругою: приймач трасошукача вловлює електромагнітне поле, що утворюється навколо провідника зі струмом. В активному режимі трасошукач самостійно генерує електромагнітний сигнал з частотою детектування від 8 кГц до 33 кГц, який, відбиваючись від об'єкта, потрапляє на приймач. Глибина пошуку комунікацій до 7 метрів, а оцінка глибини залягання від 0.3 до 3 метрів. Зібрані дані відображаються на контрастному дисплеї з автоматичним підсвічуванням і зберігаються в блоці пам'яті об'ємом 32 Мб. Перевагою модифікації EZICAT i650 є використання бездротового інтерфейсу Bluetooth, що забезпечує мобільність для оператора при передачі даних на відстані.


Купити трасошукач EZICAT i650 варто в якості надійного і простого у використанні приладу для пошуку як струмопровідних, так і знеструмлених об'єктів без застосування додаткових інструментів.


Основні якості:          автоматичне визначення

     Повністю інтегровані дані, ведення журналу

     Підтримка технології Bluetooth®

     оцінка глибини

     режими:

     Потужність (за замовчуванням)

     радіо

     авто

     8 кГц

     33 кГц

     Цифрова обробка сигналу

     Допоміжна система Pinpoint

          Індикатор рівня сигналу

     Вбудований тест самоперевірки

     Візуальне і звукове сповіщення про прийом сигналу

       Технічні характеристики:

Локатор EZiCAT i650Робочі частоти Режим Power 50 Гц або 60 Гц, Режим Radio від 15 кГц до 60 кГц, Робота з генератором 8кГц і 33 кГц, режим Auto (Режим Power + Режим Radio)

Вимірювання глибини В режимі Power до 3м, в режимі Radio до 2м, з генератором до 3м

точність вимірювання

глибини 10% глибини в лінійному або зондовом режимах (діапазон вимірювання глибини від 0.3 до 3м)

Клас захисту IP54

Bluetooth® Стандартно

Харчування 6 x AA лужні (IEC LR6)

Час роботи 40 годин періодичної роботи (при температурі 20 ° C)

Вага 2.7кг, включаючи батареї

Формат даних CSV

Обсяг пам'яті 32Мбайт

Ємність пам'яті 80 годин роботи


Генератор EZiCAT t100